Nebát se toho

Čeho? Začít!
Zrovna v těchto dnech jsem si připomněla začátek mého šití, což jsou dva roky. Zabrouzdala jsem mezi fotky z této doby a vyskočily na mě mé první pokusy o upcyklaci. A ráda se o ně podělím, i když nejsou vůbec perfektní a dokonalé… ale o tom to není, jde o to – začít!

Continue reading

prvne na trhu

Prvně naživo

Od začátku, co šiju „Byla jsem sukně“ tašky, je prodávám online. Úplně z počátku na Fleru, pak přes Instagram a aktuálně je to kombinace Instagramu a této webové stránky. A teď jsem prvně vyrazila prodávat naživo. Kam a proč a JAKÉ TO BYLO?

Continue reading

UPCYKLOVANÉ MRKVE

Blíží se nám Velikonoce, a tak se s vámi ráda podělím o návod na výrobu jednoduchých textilních mrkví. Velkou výhodou je, že veškerý materiál na mrkvičky bychom měli mít doma a tudíž nemusíme pobíhat nikde po obchodech, které jsou stejně vesměs zavřené, i když zrovna látky a galanterie asi fungují, no to je jedno, prostě je to v souladu s heslem „zůstávám doma“!

Continue reading

Jak to dát

Karanténa. Karanténa je držení osob nebo zvířat na izolovaném místě za účelem pozorování, zda se u nich projeví příznaky nějaké nemoci. Toliko trocha definice aktuální situace. Nezní to jako největší zábava, která nás mohla potkat, ale nějak se k tomu postavit musíme. Mám tu pár tipů, které by se daly shrnout do dvou skupin „Co z toho můžu vytěžit“ a „Jak z toho nezblbnout“. Rozřaďte si dle vašeho pocitu 😊

Continue reading

Upcyklace

Na mých stránkách narážíte na pojmy jako upcyklované, upcyklace… ale co to vlastně je? Tím, že je to poslední rok nedílnou součástí mého života, tak už se ani nepozastavuju nad tím, že to třeba pro každého nemusí být tak jasný výraz. O co se tedy vlastně jedná? A jak se promítá do mé tvorby?

Continue reading