třídění šatníku

se stylovým poradenstvím

Využijeme na maximum to, co máte ve skříni, vytvoříme nové kombinace, zjistíme, co chybí a vytřídíme vše, co vám zbytečně zabírá místo.

Individuální péče a přístup, kdy vás nasměruju k vašemu osobitému stylu, ideálním střihům a barvám, které vám nejvíc lichotí. Vytvoříme takové kombinace, které by vás dřív ani nenapadly a dám vám konkrétní tipy, co dokoupit, abyste se každý den mohla obléknout od hlavy k patě přesně podle vašich představ bez zbytečného tápání „co na sebe“.  

 

Co budeme dělat?

Po naší schůzce dostanete svoji fotoknihu outfitů, všech doporučení a tipů, co dokoupit. Díky tomu budete mít svůj šatník, styl a nákupy ve svých rukou!

 

Kolik toho vytřídíme?

Cena služby - balíček A

Cena služby - balíček B

Každý šatník je jiný a stejně tak každá z mých klientek potřebuje něco jiného. Někomu stačí pomoc s vytříděním a nakopnutím k barvám a stylovým kombinacím (většinou to tak je). U někoho je zásadní uvědomění, že stávající šatník za moc nestojí a vytvoření seznamu, co dokoupit. Někdy je ale s šatníkem a s přenastavením vžitých vzorců ohledně oblékání potřeba pracovat déle, proto nabízím i balíček B. 

Každopádně vždy můžeme začít balíčkem A a až následně se rozhodnete, jestli využijete i dlouhodobější spolupráci.  

Stávající ceny jsou platné pouze do konce června 2024, poté dojde k jejich navýšení. 

Reference

Šatník PŘED

-Katka Říhová-

„S Petrou jsme prošly komplet šatník, spoustu věcí vyřadily, ze zbylých kousků vytvořily úplně nové kombinace a já jsem se konečně odhodlala jít zase nakupovat s přesným seznamem, který jsme s Peťou společně vytvořily, což pro mě bylo obrovský ulehčení:-) A výsledek? Nestojím každý den před skříní, smutná a naštvaná zároveň a s myšlenkou, že nemám co na sebe. Tak hezky jsme to vyladily, že ať si vezmu téměř cokoliv, tak to k sobě prostě pasuje. Za mě super dopoledne a skvělý výsledek.“

Šatník PO
PŘED

– Pavlína Saudková –

„V podstatě to změnilo můj život. Mám pocit, že mi to sluší, cítím se dobře v tom, co mám na sobě každý den, každou minutu. Mám svůj styl. A od okolí stále slyším komplimenty, jak mi to sluší!“

PO
Šatník PO
PŘED - krásný a kvalitní šatník, ale moooc věcí

– Jana Mráčková –

„Milá Petro, bylo to moc fajn. Ještě jsem něco dovyřadila, pár kousků, myslím tak 30, jsem fakt dobrá.

Nicméně moc děkuji za pomoc.

Přeji hezký den

Jana

Vyřazeno přes 80 ks
PŘED

– Veronika –

„Je to moc úlevný pocit otevřít skříň, která není přecpaná oblečením, kterého jsem většinu už stejně vůbec nenosila. Takto ve dvou s Petrou bylo třídění mnohem snazší, samotná jsem předchozí pokusy o větší třídění vždy vzdala. Petra mi pomohla vytipovat co mi sluší nejvíce, barevně i střihově, objevit nové kombinace mého oblečení které mne předtím vůbec nenapadly a dala mi tipy co dokoupit. Navíc se celé setkání neslo v úžasně přátelském duchu 🙂 Super je také přehledně zpracovaný soubor, který mi po třídění poslala, s fotkami outfitů pro připomenutí a obrázky s dalšími tipy nejen na nové prvky do šatníku.“

PO

Kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

Tuto službu doporučuji každé ženě, která tápe ve svém stylu a oblékání jí nepřináší radost. A úplně nejvíc jí doporučuji maminkám, kterým už trochu odrostly děti, ale v jejich šatníku se stále nachází převaha věcí, které nosily ještě před mateřskou nebo během mateřské a už se v tom necítí dobře. Vytvoříme praktický, ale zároveň stylový šatník, který vám dodá novou dávku sebevědomí!

Ráda byste se mnou našla svůj styl při třídění šatníku?

Napište mi email na petra@bylajsemsukne.cz nebo zprávu na Instagramu, domluvíme termín a vrhneme se na to 🙂

Cena služby - balíček A

Cena služby - balíček B

Ráda byste se mnou našla svůj styl při třídění šatníku?

Napište mi email na petra@bylajsemsukne.cz nebo zprávu na Instagramu, domluvíme termín a vrhneme se na to 🙂