Individuální služba

třídění šatníku

Šatníková párty u vaší skříně

POZOR: Aktuálně mám zaplněnou kapacitu, v případě zájmu mi napište na email petra@bylajsemsukne.cz a já se vám ozvu, až bude opět možnost se domluvit na třídění.

Potřebovala byste vytřídit šatník, ale moc se vám do toho nechce? Nevíte, co přesně vyřadit a co si naopak nechat? Nebuďte na to sama, připojím se k vám! Dopřejte si individuální péči, kdy vás nasměruju k vašemu osobitému stylu, ideálním střihům a barvám, které vám nejvíc lichotí. 

A vytřídíme vše, co se vám jen zbytečně zabírá místo ve skříni. 

co budeme dělat?

čím začneme?

cena služby

reference

Šatník PŘED

-Katka Říhová-

„S Petrou jsme prošly komplet šatník, spoustu věcí vyřadily, ze zbylých kousků vytvořily úplně nové kombinace a já jsem se konečně odhodlala jít zase nakupovat s přesným seznamem, který jsme s Peťou společně vytvořily, což pro mě bylo obrovský ulehčení:-) A výsledek? Nestojím každý den před skříní, smutná a naštvaná zároveň a s myšlenkou, že nemám co na sebe. Tak hezky jsme to vyladily, že ať si vezmu téměř cokoliv, tak to k sobě prostě pasuje. Za mě super dopoledne a skvělý výsledek.“

Šatník PO
PŘED

– Pavlína Saudková –

„V podstatě to změnilo můj život. Mám pocit, že mi to sluší, cítím se dobře v tom, co mám na sobě každý den, každou minutu. Mám svůj styl. A od okolí stále slyším komplimenty, jak mi to sluší!“

PO
Šatník PO

kam za vámi dojedu?

České Budějovice 

Písek 

 Praha

A trasa spojující tato města. V případě jiné lokality mě, prosím, kontaktujte, domluvíme se.

kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

Vyřadíme oblečení, které se nehodí do vašeho stylu, špatně se kombinuje, nestojí za to, aby vám zbytečně zabíralo místo ve skříni. Věřte, že ten pocit, kdy se takových věci zbavíte je úplně euforický! 🙂

Ráda byste se mnou vytřídila šatník?

Napište mi email na petra@bylajsemsukne.cz nebo zprávu na Instagramu, domluvíme termín a vrhneme se na to 🙂

cena služby

Pozn. po třídění šatníku si spolu můžeme dát podpůrnou měsíční spolupráci přes zprávy, k dalšímu doladění šatníku, mým zpětným vazbám na vaše outfity, konzultace k nákupům oblečení, odpovídání na dotazy. Pro někoho je dostačující samotné třídění, někdo využije i spolupráci, je to individuální a řekneme si v klidu po třídění šatníku. Cena této měsíční spolupráce je 2 500 Kč.