IMG_3496
Online kurz

vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno

Nikdy není pozdě udělat změnu. A můžete začít hned dnes.

Schválně, jestli tohle nejste Vy…

Jste to Vy? 🙂 Tak si teď pojďte představit…

– umíte si sestavovat takové outfity, které jsou ve vašem stylu, střizích a barvách  

 – ve svém oblečení se cítíte sebevědomě, protože víte, že vám to sluší

 – víte, které kousky vytřídit a které kousky dokupovat tak, aby váš šatník dával hlavu a patu

kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

Kurz "Vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno"

jak bude probíhat Vaše cesta k vyladěnému stylu?

Ukážu vám, jak se jednoduše zorientovat ve svém stylu a hlavně, jak ho dál ladit, upravovat a měnit k obrazu svému.

Zjistíte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout! Mám pro vás spoustu praktických ukázek toho, co které postavě lichotí.

 

Najdete pro sebe ty ideální barvy! Vyberte si podle návodu z předpřipravených palet přesně ty, se kterými budete v největším souladu.

Budete si hrát se stylingem a dodáte vašim outfitům šmrnc.

Zajímá vás, jak kurz vypadá uvnitř? Koukněte na videoukázku!

Celým kurzem vás provede vaše KNIHA STYLU. Tu si budete průběžně vyplňovat tak, jak budete postupovat kurzem a ve finále to bude vaše nejoblíbenější čtení 🙂

ukázka

Škoda, že jsem na to nepřišla tak před 10 lety.

co je součástí?

Tenhle kurz vás vystřelí do úplně nové dimenze, kde se budete oblékat s radostí, což poznáte nejenom vy, ale i vaše okolí.

reference

Kurz "Vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno"

  • Přes 2 hodiny videí, praktické návody, konkrétní ukázky outfitů a motivace vše převést do praxe a ladit tak váš styl
  • Vaše Kniha stylu k vyplnění
  • Podpůrné emaily
  • Možnost si kdykoliv dát společnou konzultaci

CENA 

2 200 KČ

možná si teď říkáte

„To zvládnu sama, na internetu je spousta návodů. Jednoduše vytřídím, co se mi nelíbí a dokoupím nějaké nové kousky, to půjde.“

Co já na to? Kéž by to bylo tak jednoduché! Na internetu je mraky návodů, ale jak to prakticky dostat do šatníku? Jak si vytvořit ten svůj osobitý styl? Na to nepřijde nikdo jiný, než vy sama. A já vám k tomu dám vše potřebné, abyste si tohle dokázala uvědomit. Jak napsala jedna moje klientka „Díky pár pravidlům, které si snadno zapamatuju a uvedu do praxe, si dokážu vždy vytvořit outfit, který je vyvážený a přesně sedí k mojí osobnosti.

 

Nikdy není pozdě vyladit svůj styl, sestavit si šatník svých snů a cítit se každý den báječně a sebevědomě ve svém oblečení.

Dotazy ke kurzu

Přístup k celému kurzu a ke všem jeho aktualizacím budete mít po dobu 2 let od zakoupení.

Ihned po úhradě kurzu vám do emailu přijdou přístupové údaje do členské sekce na tomto webu. Po přihlášení se vám zobrazí přístup do kurzu, kliknete a máte ihned celý obsah. V kurzu si na začátku stáhnete Vaší Knihu stylu, která vás celým kurzem provede. Zároveň vám začnou chodit motivační emaily po dobu prvního měsíce.

Ke kurzu nabízím dodatečnou individuální konzultaci, kterou si můžete objednat kdykoliv od začátku kurzu, v případě potřeby klidně vícekrát. V kurzu najdete odkaz, přes který si konzultaci objednáte, vyberete si termín v mém kalendáři a potkáme se na Zoomu. Tato konzultace je zpoplatněna 790 Kč / 30 minut a nevztahuje se na vypracování barevné typologie.

Určitě ne. Nejdřív se zaměříte na maximální využití stávajících kousků, díky tomu zjistíte, co případně chybí a to už si pořídíte podle svého rozhodnutí a možností.

objednávka

V případě platby v EUR mi, prosím, předem napište email na petra@bylajsemsukne.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.