IMG_3496
Online kurz

vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno

Z pohodlí vašeho domova a podle vašich časových možností.

Nejste si jistá, jaké oblečení vám sluší, ráda byste svému šatníku dodala šmrnc, víc se odvázala, ale bojíte se „vybočit z řady“? Je na čase to změnit, protože tohle je velká škoda. Začněte si skrz oblečení víc věřit! Je to hlavně o nastavení v hlavě a… taky o důležitých tricích, které se naučíte v tomhle kurzu. 

Tipnu si…

A teď si představte…

Že byste měla ve skříni jen takové oblečení, které by reprezentovalo váš osobitý styl, vaši energii. Byly by to kousky, které by dokázaly podpořit vaše přednosti a naopak.

Když byste se ráno oblékala, věděla byste, že vám to sluší a že vám vaše oblečení hraje do karet.

Uměla byste si se svým oblečením pohrát tak, aby váš outfit měl šťávu. Využívala byste k tomu svůj šatník na maximum, už žádné kousky, které leží zapomenuté a nevyužité ve skříni.

Jednoduše byste si vytřídila šatník, protože by pro vás  nebyl problém rozpoznat, které kousky tam patří a které tam už nemají co dělat.

Nové kousky byste kupovala tak, aby váš šatník dával smysl.

kdo jsem?

Petra, těší mě!

Oblečení, to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! 

Mými kurzy, kde se zaměřuju na to, jak do šatníků dostat styl a udržitelnost, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě! 

Vaše cesta k vyladěnému stylu

Ukážu vám, jak se jednoduše zorientovat ve svém stylu a hlavně, jak ho dál ladit, upravovat a měnit k obrazu svému.

Zjistíte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout! Mám pro vás spoustu praktických ukázek toho, co které postavě lichotí.

 

Najdete pro sebe ty ideální barvy! Vyberte si podle návodu z předpřipravených palet přesně ty, se kterými budete v největším souladu.

Budete si hrát se stylingem a dodáte vašim outfitům šmrnc.

Škoda, že jsem na to nepřišla tak před 10 lety.

Celým kurzem vás provede vaše KNIHA STYLU. Tu si budete průběžně vyplňovat tak, jak budete postupovat kurzem a ve finále to bude vaše nejoblíbenější čtení 🙂

ukázka

co je součástí?

Tenhle kurz vás vystřelí do úplně nové dimenze, kde se budete oblékat s radostí, což poznáte nejenom vy, ale i vaše okolí.

reference

KURZ „VYLAĎ SVŮJ STYL A UŽÍVEJ SI ŠATNÍK NAPLNO“

  • Členská sekce se všemi návody, tipy a triky k vyladění vašeho stylu
  • Vaše Kniha stylu k vyplnění
  • Podpůrné emaily
  • Možnost si kdykoliv dát společnou konzultaci / pokračovat v navazujícím programu

CENA 

2 200 KČ

a co ná vás čeká v bonusové sekci?

Speciální téma, kde vám ukážu principy kapsulového šatníku a jak je zavést do praxe. Jak přemýšlet o oblečení, aby se nestávalo, že si obléknete outfit a zjistíte, že k němu nemáte vhodnou kabelku, boty nebo bundu.

Prostřednictvím videa, vám na konkrétním příkladu vysvětlím, jak na funkční šatník, tak, abyste ušetřila čas při každodenním oblékání a zjednodušila si tak každé ráno, kdy stojíte před skříní a přemýšlíte „co zase na sebe“.

možná si teď říkáte

„To zvládnu sama, na internetu je spousta návodů. Jednoduše vytřídím, co se mi nelíbí a dokoupím nějaké nové kousky, to půjde.“

Co já na to? Kéž by to bylo tak jednoduché! Na internetu je mraky návodů, ale jak to prakticky dostat do šatníku? Jak si vytvořit ten svůj osobitý styl? Na to nepřijde nikdo jiný, než vy sama. A já vám k tomu dám vše potřebné, abyste si tohle dokázala uvědomit. Jak napsala jedna moje klientka „Díky pár pravidlům, které si snadno zapamatuju a uvedu do praxe, si dokážu vždy vytvořit outfit, který je vyvážený a přesně sedí k mojí osobnosti.

 

Nikdy není pozdě vyladit svůj styl, sestavit si šatník svých snů a cítit se každý den báječně a sebevědomě ve svém oblečení.

Dotazy ke kurzu

Přístup k celému kurzu a ke všem jeho aktualizacím budete mít po dobu 2 let od zakoupení.

Ihned po úhradě kurzu vám do emailu přijdou přístupové údaje do členské sekce na tomto webu. Po přihlášení se vám zobrazí přístup do kurzu, kliknete a máte ihned celý obsah. V kurzu si na začátku stáhnete Vaší Knihu stylu, která vás celým kurzem provede. Zároveň vám začnou chodit motivační emaily po dobu prvního měsíce.

Ke kurzu nabízím dodatečnou individuální konzultaci, kterou si můžete objednat kdykoliv od začátku kurzu, v případě potřeby klidně vícekrát. V kurzu najdete odkaz, přes který si konzultaci objednáte, vyberete si termín v mém kalendáři a potkáme se na Zoomu. Tato konzultace je zpoplatněna 790 Kč / 30 minut a nevztahuje se na barevnou typologii.

Určitě ne. Nejdřív se zaměříte na maximální využití stávajících kousků, díky tomu zjistíte, co případně chybí a to už si pořídíte podle svého rozhodnutí a možností.

Pro absolventky kurzu navazuje rozšíření, kde si všechny získané znalosti můžou ověřit v každodenní praxi a získat barevnou typologii na míru.

objednávka kurzu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.