IMG_3496

Online kurz s podporou

vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno

V kurzu získáte jistotu v tom, jaké oblečení vám sluší, v čem se cítíte dobře a posunete se k sebevědomějšímu a spokojenějšímu šatníku. Naučíte se být sama sobě stylistkou.

Tipnu si…

A teď si představte…

Že byste měla ve skříni jen takové oblečení, které by reprezentovalo váš osobitý styl, vaši energii. Byly by to kousky, které by dokázaly podpořit vaše přednosti a naopak.

Když byste se ráno oblékala, věděla byste, že vám to sluší a že vám vaše oblečení hraje do karet.

Uměla byste si se svým oblečením pohrát tak, aby váš outfit měl šťávu. Využívala byste k tomu svůj šatník na maximum, už žádné kousky, které leží zapomenuté a nevyužité ve skříni.

Jednoduše byste si vytřídila šatník, protože by pro vás  nebyl problém rozpoznat, které kousky tam patří a které tam už nemají co dělat.

Nové kousky byste kupovala tak, aby váš šatník dával smysl.

kdo jsem?

Petra, těší mě!

Oblečení, to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! 

Mými kurzy, kde se zaměřuju na to, jak do šatníků dostat styl a udržitelnost, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě! 

Vaše cesta k vyladěnému stylu

Ukážu vám, jak se jednoduše zorientovat ve svém stylu a hlavně, jak ho dál ladit, upravovat a měnit k obrazu svému.

Zjistíte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout! Mám pro vás spoustu praktických ukázek toho, co které postavě lichotí.

 

Naučíte se kombinovat barvy ve vašem šatníku a využívat tak jeho celý potenciál.

Budete si hrát se stylingem a dodáte vašim outfitům šmrnc.

co je součástí?

Oblečení může být nuda, otravná nutnost nebo dokonce zoufalství. A to je velká škoda. Tenhle kurz vás vystřelí do úplně nové dimenze, kde se budete oblékat s radostí, což poznáte nejenom vy, ale i vaše okolí.

Reference

získala jsem jistotu v tom, jak kombinovat oblečení, nastal návrat k šátkům, které roky ležely ve skříni.

„Velmi přínosný kurz, Petra je příjemná lektorka, která dokáže nakopnout člověka tím správným směrem, pomůže nenásilně postrčit k našemu uvědomění, co nám sluší a co ne, jak pracovat s vlastní postavou a střihy, barvami, doplňky. Dokáže mile sdělit, že takhle teda ne, že tohle naopak ano, člověka to přiměje více přemýšlet nad tím, co už v šatníku má a učí se zkombinovat to. Moc děkuji. Získala jsem jistotu v tom, jak kombinovat, nastal návrat k šátkům, které roky ležely ve skříni, apod. Nemusím až tolik věcí vytřídit (ano, pár kousků půjde z domu), spíš je vhodně kombinovat…“  Lucie

věděla jsem, že ne všechno, co se mi líbí, mi tak sluší. teď už rozumím tomu, proč to tak je.

„Co si budu z kurzu pamatovat nejvíc? Super atmosféru ve FB skupině, těšení se na živáky s Péťou a její podporu. 🙂 Byla to prostě super jízda. Co mě na kurzu zaujalo a nadchlo je ten přístup k pochopení stylu, že jsem objevila a potvrdila si, postupně krok za krokem, jaké oblečení, střihy, barvy a druh(styl) se ke mně hodí a v čem mi bude dobře. Na základě toho se postupně učím, jak to kombinovat, aby to spolu vždycky fungovalo.  Už mám za sebou první nákupní pokušení a vím, že se mi bude mnohem snáz nejen dokupovat oblečení, ale taky lépe odolávat trendy a výhodným nákupům. Věděla jsem, že ne všechno, co se mi líbí, mi taky sluší, teď už dokážu identifikovat, proč to tak je a nepodlehnout zbytečnému pořizování nepotřebných kousků. 😉 A věřte tomu, že tohle za hodinu samo nepřijde, ten postupný proces, kterým nás Péťa provedla bylo tempo tak akorát, abychom na vědomostech z kurzu teď mohly dál samostatně stavět svůj šatník.“ Jana

Každý den se těším, co si ráno obléknu na sebe

„Ještě jednou ti moc děkuji za tu barevnou typologii na míru! Úplně jsi mi otevřela oči a totálně změnila pohled na věc! 😍😃 Hned večer jsem o tom přemýšlela, další den zkoušela  podle tvých rad a příkladů. No nakonec jsem přeci jen vyrazila po 4 letech na nákupy, protože můj totálně vytříděný šatník po 7 letech na rodičáku neměl žádný pevný základ. Ale nakupovala jsem úplně jinak než dřív! Základní kousky, barvy, které se ke mě hodí a celkově tvoří dokonalý základ mého šatníku! Pár kusů oblečení, které můžu zkombinovat na 50 způsobů 😃 Každý den se těším, co si ráno oblíknu na sebe a je mi po dlouhé době z toho fakt skvěle! Úplně jsem prokoukla, když nekombinuju vše s černou, ale barvami které ladí k mému typu 😊 A zároveň jsem přeci jen našla potenciál i ve věcech, co doma mám a dolaďuji je ke svému novému základu! Je to boží proces a já ti moc děkuji za to, co děláš! Já jsem fakt nadšená 😍 “ Lucka

KURZ S PODPOROU

 • 4 témata v členské sekci
 • Interaktivní pracovní listy
 • Podpůrná FB skupina
 • Zpětná vazba na outfity vytvořené podle jednotlivých témat (6 outfitů)
 • 2x měsíčně živé vysílání Otázky&Odpovědi

CENA PROGRAMU

3 900 KČ

KURZ S PODPOROU A BAREVNÁ TYPOLOGIE

 • 4 témata v členské sekci
 • Interaktivní pracovní listy
 • Podpůrná FB skupina
 • Zpětná vazba na outfity vytvořené podle jednotlivých témat (6 outfitů)
 • 2x měsíčně živé vysílání Otázky&Odpovědi
 • 1x 45minutová konzultace
 • Barevná typologie na míru podle jedinečné metody "5Z" - (zpětná vazba na další 3 outfity)

CENA PROGRAMU

5 500 KČ

možná si teď říkáte

„To zvládnu sama, na internetu je spousta návodů. Jednoduše vytřídím, co se mi nelíbí a dokoupím nové kousky. Pak jsem někde vyčetla, že jsem teplý tlumený podzimní typ, tak to do toho taky nějak zakomponuju.“

Co já na to? Kéž by to bylo tak jednoduché! Na internetu je mraky návodů, ale jak to prakticky dostat do šatníku? Jak si vytvořit ten svůj osobitý styl? Na to nepřijde nikdo jiný, než vy sama. A já vám k tomu dám vše potřebné, abyste si tohle dokázala uvědomit. Jak napsala jedna moje klientka „Díky pár pravidlům, které si snadno zapamatuju a uvedu do praxe, si dokážu vždy vytvořit outfit, který je vyvážený a přesně sedí mému typu barev i osobnosti.“

co dostanete navíc?


Živé webináře

probíhající ve Facebookové skupině v hodnotě 5 000 Kč

a ještě jedna perlička jako bonus

Přehled textilních materiálů, abyste věděla, ve kterém oblečení se budete cítit dobře a které vám dobrou službu neudělá.

Nikdy není pozdě vyladit svůj styl, sestavit si šatník svých snů a cítit se každý den báječně a sebevědomě ve svém oblečení.

Dotazy ke kurzu

Přístup budete mít na 2 roky.

Najdeme vaše barvy! A to pomocí mého systému barevné typologie „5Z“. Tahle metoda je lehce pochopitelná a lehce aplikovatelná. Dostanete přehled barev a taky návod, jak s nimi pracovat v rámci outfitu, vč. příkladů.

Přístup do FB skupiny, který budete mít na dobu 2 měsíců od vstupu do kurzu. Tak, abyste měla dostatek času v klidu projít kurzem, tvořit outfity a dostat zpětnou vazbu.

Aktivitě se meze nekladou! FB skupina slouží ke sdílení, vzájemné motivaci. Mojí zpětnou vazbu dostanete individuálně k vašim vytvořeným 6 (s barevnou typologií k 9) outfitům, plus jednou měsíčně v živém vysílání odpovědi na vaše otázky.

Určitě ne. Nejdřív se zaměříme na maximální využití stávajících kousků, díky tomu zjistíme, co případně chybí a to už si pořídíte podle svého rozhodnutí.