Online kurz

vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno

Zjistěte, jaké střihy lichotí vaší postavě, které barvy mít v šatníku a jak svým outfitům dodat šmrnc!

Poznáváte se?

Jste to Vy? 🙂 Tak si teď pojďte představit…

Dřív jsem se sebou nebyla spokojená

Malá, kratší nohy, větší zadek, žila jsem v tom, že „mít styl“ je pro někoho úplně jiného. Vysoký, hubený, vystajlovaný holky, kterým všechno sedí a ve všem vypadají perfektně tak nějak samy od sebe 🙂

A to se změnilo! Kdy? Když jsem pochopila, že styl není o postavě, ani o oblečení, styl je o tom, umět se obléknou tak, abych se každý den cítila dobře a sama sebou. 

A podle toho jsem si sestavila svůj šatník. Je to dovednost, kterou se může naučit každá z nás. A už je jen na vás, jestli to bude jednoduchý šatník ve střízlivých barvách a základních kouscích, nebo se najdete v rozevlátých barevných šatech, na které si ráda přehodíte křivák. 

Možností je spoustu, důležité je si najít tu svojí cestu a mít tak svůj vymazlený šatník.

 

Jak funguje kurz "Vylaďte svůj styl"?

Jak bude probíhat vaše cesta k vyladěnému stylu?

 
„STYL“

Postavíme základy vašeho stylového šatníku! V tomto modulu vás naučím přemýšlet o svém oblečení jako o nástroji k tomu, jak mít svůj styl. Zorientujete se mezi různými módními styly a budete vědět, jak si z toho pro sebe vybrat přesně to pravé ořechové. Nasdílím s vámi své tajné nástěnky na Pinterestu, aby to pro vás bylo co nejjednodušší.

 
„siluety a střihy“

Nabušené téma! Protože není špatné postavy, je jen špatného oblečení. V tomto modulu najdete video o tom „Jak vnímat svoji postavu“, abyste jí potom mohla dobře oblékat. Samozřejmostí jsou pak konkrétní tipy pro různé tipy postav, porovnávací obrázky, na kterých jasně uvidíte, který střih dělá co s kterou postavou.

Čekají tu na vás i speciály, ve kterých vám ukážu jak na větší bříško, plus size postavu, jak si prodloužit a zúžit siluetu anebo jak si prodloužit nohy i bez podpatků – prostě vše, co nejčastěji řešíme.

 
„barvy“

Ne, nemusíte mít v šatníku jen černou, existují i jiné barvy! 🙂 Pojďte se se mnou v tomto modulu podívat, jak si pro sebe nejlíp vybrat barvy do šatníku. Aby vám co nejvíc slušely a aby se daly dobře kombinovat.

Mám pro vás připravené paletky, návod, jak si pro sebe vybrat tu nej, ukázky, kde barvy fungují, kde nefungují a ještě jeden tip, který vám to celé usnadní.

 
„styling“

Třešinka na dortu, aneb jak svým outfitům dodat šmrnc. Najdete zde ty nejdůležitější principy toho, jak mít vyladěný outfit.

Můžete zkusit hned jen pomocí vašeho stávajícího oblečení a hned uvidíte ten rozdíl!

Kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

Celým kurzem vás provede vaše KNIHA STYLU, kterou si budete průběžně vyplňovat tak, jak budete postupovat kurzem.

ukázka

Škoda, že jsem na to nepřišla tak před 10 lety.

Co je součástí?

Reference

Martina: „Jestli si nejsi jistá svým šatníkem, tohle je minimum, co do sebe můžeš investovat a najít se. Nejlepší bylo přijmout svoji postavu takovou jaká je a nebát se jí začít oblékat.“ 

Alča: „Za mě bezvadný přínosný kurz!! V podstatě se to postupně skládalo a skládá jako puzzle. Už vím, které věci nekupovat, které oblečení (střihy, barvy) se ke mně nejlépe hodí, které naopak ne. Vím, co z šatníku vyřadit a co naopak vyzvednout.“ 

Kamča: „Děkuji, ani nevíš, jak si mi v tomhle turbulentním období pomohla být sebevědomější i s kily navíc.“

Co je součástí?

Cena kurzu

2 200 Kč

Akční cena do 19.6.

1 800 Kč

Letní bonus ke kurzu - eBook

Pro koho je kurz vhodný?

Dotazy ke kurzu

Přístup k celému kurzu a ke všem jeho aktualizacím budete mít po dobu 2 let od zakoupení.

Ihned po úhradě kurzu vám do emailu přijdou přístupové údaje do členské sekce na tomto webu. Po přihlášení se vám zobrazí přístup do kurzu, kliknete a máte ihned celý obsah. V kurzu si na začátku stáhnete Vaší Knihu stylu, která vás celým kurzem provede. Kurz můžete procházet postupně (doporučuji, pokud jste na začátku cesty za svým stylem), anebo si vybrat to, co zrovna nejvíc ve svém šatníku řešíte.

Určitě ne. Nejdřív se zaměříte na maximální využití stávajících kousků, zkusíte nový styling, kouknete, co máte doma vlastně za střihy a jestli je to pro vás ideální nebo ne, stejně jako s barvami. Díky tomu zjistíte, co případně chybí a to už si pořídíte podle svého rozhodnutí a možností.

Objednávka

V případě platby v EUR mi, prosím, předem napište email na petra@bylajsemsukne.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co říkají o kurzu mé klientky?

"Bylo to přesně to nakopnutí, které jsem potřebovala"
"Do budoucna už vím, co kupovat, co nekupovat a které oblečení se ke mně nejvíc hodí."
"V barvách se cítím fajn"
"Konečně mám v těch střizích, co mi sluší, větší jistotu"