pomůžu vám objevit váš stylový šatník

bez ohledu na věk a tvar postavy

Co vám můžu říct hned na úvod?

Že život je krátký na to, abychom ho trávily ve špatném oblečení. Protože oblečení je úplně nejjednodušší nástroj, který máme všechny doma, a kterým si jednoduše můžeme dodat na své sebehodnotě a sebevědomí. A dá se to krásně naučit.

4 kroky, kterými vás provádím na cestě k vašemu stylu

 
„přijmout svoji postavu“

Ukážu vám, že neexistuje „špatná“ postava. A pokud máte takový pocit, tak jen proto, že jste pro sebe ještě nenašla to správné oblečení. Pochopíte, jaké máte tělo, jak funguje oblečení a hlavně, jak to celé chytře propojit.

 
„nebát se dělat věci jinak, než jste zvyklá“

Bez toho to nejde! Jestli chcete udělat změnu v šatníku a ve svém stylu, budete muset udělat něco jinak. A já vám ukážu, jak to dělat správně a netrávit roky zkoušením různých „zaručených návodů“, jak na to.

 
„využívat pomocníky“

Dneska existuje spousta vychytávek, které nám pomůžou mít šatník pod kontrolou a dobře s ním pracovat. Ať už se jedná o Pinterest, Canvu nebo jen obyčejný foťák v mobilu. Proč je nevyužívat, že?

 
„zaměřit se na kvalitu nad kvantitou“

Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Mluvím z vlastní zkušenosti

Malá, kratší nohy, větší zadek, žila jsem v tom, že „mít styl“ je pro někoho úplně jiného. Vysoký, hubený, vystajlovaný holky, kterým všechno sedí a ve všem vypadají perfektně tak nějak samy od sebe 🙂

A to se změnilo! Kdy? Když jsem pochopila, že styl není o postavě, ani o oblečení, styl je o tom, umět se obléknou tak, abych se každý den cítila dobře a sama sebou. 

A podle toho jsem si sestavila svůj šatník. Je to dovednost, kterou se může naučit každá z nás. A už je jen na vás, jestli to bude jednoduchý šatník ve střízlivých barvách a základních kouscích, nebo se najdete v rozevlátých barevných šatech, na které si ráda přehodíte křivák. 

Možností je spoustu, důležité je si najít tu svojí cestu a mít tak svůj vymazlený šatník.

 

A proč "Byla jsem sukně"? Kouknem na to od začátku

Shopping cart