Můj příběh

Byla jsem sukně. Teď jsem taška. Taky jsem teda možná bývala košile, kalhoty, kabát, párkrát jsem byla i sako. Prostě nějaký kousek oblečení, který Petra vybrala v second handu, vzala domu a PŘEŠILA na mě. Jo, Petru, tu vám představím…

Je to fakt fajn holka (tak teď by se určitě začala hodně smát, to ona se ráda směje, docela dost nahlas někdy) a nikdy to nevypadalo, že by mohla něco TVOŘIT. Spíš to byl takový ten kancelářský typ, ale několik let na mateřský z ní vykřesalo tvůrčí a kreativní schopnosti a dalo vzniknout právě mně, tašce.

IMG_3335 (1)

materiály

Veškerý materiál na mě shání v second handech, to jí baví a taky si odtamtud občas přinese něco pěknýho na sebe. A pak se tady v tom různě fotí, to se zase bavím já. Mimo šití jí hodně vidím pohybovat se různě po domě, furt něco někam přenáší, prádlo, jídlo, nákup, děti… děti má dvě, takový super zvídavý klučíky. Pak přijde pán domu a to se já trochu stahuju, nechávám jim prostor a oni si pak krásně užívají rodinnou atmosféru. Mám to tady jako svoje rodný místo ráda. Tady, v domě u lesa.

100% upcyklované TAŠKY - lesswaste - slowfashion - na míru - ruční práce -zachraňujeme - ze starého nové

Košík