dárkové poukazy

Zapomeňte na další měkký dárek, který skončí v rohu skříně… 

Darujte raději celý stylový šatník!

 

Online kurz „Vylaďte svůj styl“

2 200 Kč

Najděte svůj jedinečný styl!

Díky tomu, že si vyplníte VAŠÍ KNIHU STYLU, získáte jasný návod, jaké si vybírat střihy oblečení, které volit barvy a jak mít v šatníku takové kousky, které se dají maximálně kombinovat. Finální styling už bude jen třešinka na dortu.

Knihu stylu najdete v kurzu, stejně jako všechny potřebné návody a videa pro to, jak si ji vyplnit. 

individuální služba „stylový šatník“

6 500 Kč

Služba „Stylový šatník“ naživo u vaší skříně!

Zrevidujeme, co v šatníku máte, vybereme vhodné střihy a barvy, ukážu vám, jak oblečení kombinovat a dodat mu šmrnc, řeknu vám, co dokoupit, aby vám šatník dobře fungoval a vytřídíme to, co nezapadá do vašeho stylu.

Následuje moje měsíční podpora při ladění vašeho stylového šatníku.

Dárkový poukaz doporučuji věnovat ženě, o které víte, že by ráda v šatníku udělala změnu. Tápe ve svém stylu, není si jistá, co jí sluší, neví, které kousky dokupovat. Může mít jak plný šatník věcí, tak poloprázdný. V obou případech jí pomůže najít si svůj styl, vytřídit nepotřebné kousky a případně dokoupit takové, které jí v šatníku chybí.

Pozn. platnost poukazu je 1 rok od data vystavení. Poukaz vám po úhradě vystavím a zašlu do emailu, který buď můžete přeposlat nebo poukaz vytisknout, dát do obálky a věnovat takto.

reference

kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!