dárkové poukazy

Zapomeňte na další měkký dárek, který skončí v rohu skříně… 

Darujte raději celý stylový šatník!

V případě zájmu mi napište na petra@bylajsemsukne.cz, poukaz vám obratem vystavím.

 

Online kurz „Vylaďte svůj styl“

2 200 Kč

Najděte svůj jedinečný styl!

Díky tomu, že si vyplníte VAŠÍ KNIHU STYLU, získáte jasný návod, jaké si vybírat střihy oblečení, které volit barvy a jak mít v šatníku takové kousky, které se dají maximálně kombinovat. Finální styling už bude jen třešinka na dortu.

Knihu stylu najdete v kurzu, stejně jako všechny potřebné návody a videa pro to, jak si ji vyplnit. 

„třídění šatníku“

4 200 Kč

Vytřídíme šatník!

 

Vybereme vhodné střihy, barvy, ukážu vám, jak oblečení kombinovat a dodat mu šmrnc.

Vytřídíme vše, co do vaší skříně nepatří.

individuální služba „stylový šatník“

6 500 Kč

Celý měsíc spolu budeme ladit váš styl!

Zrevidujeme, co v šatníku máte, vybereme vhodné střihy barvy, ukážu vám, jak oblečení kombinovat a dodat mu šmrnc. Řeknu vám, co dokoupit, aby vám šatník dobře fungoval vytřídíme to, co nezapadá do vašeho stylu.

Následuje moje měsíční podpora při ladění vašeho stylového šatníku.

Dárkový poukaz doporučuji věnovat ženě, o které víte, že by ráda v šatníku udělala změnu. Tápe ve svém stylu, není si jistá, co jí sluší, neví, které kousky dokupovat. Může mít jak plný šatník věcí, tak poloprázdný. V obou případech jí pomůže najít si svůj styl, vytřídit nepotřebné kousky a případně dokoupit takové, které jí v šatníku chybí.

Pozn. platnost poukazu je 1 rok od data vystavení. Poukaz vám po úhradě vystavím a zašlu do emailu, který buď můžete přeposlat nebo poukaz vytisknout, dát do obálky a věnovat takto.

V případě zájmu mi napište na petra@bylajsemsukne.cz, poukaz vám obratem vystavím.

reference

kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

V případě zájmu mi napište na petra@bylajsemsukne.cz, poukaz vám obratem vystavím.