IMG_9888_jpg (1)

online individuální služba

stylový šatník

Měsíční spolupráce na vyladění vašeho stylu a šatníku.

POZOR: Kapacita je aktuálně naplněna. V případě zájmu mi, prosím, napište email na petra@bylajsemsukne.cz, ozvu se vám, až bude opět možnost se na spolupráci domluvit.

Tipnu si…

V rámci naší měsíční spolupráce vyladíme váš šatník tak, aby jste v něm měla kousky, které vám sluší, ráda je nosíte a dají se dobře kombinovat.

kdo jsem a jak pracuji?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

co je součástí?

cena služby

reference

PŘED

– Pavlína Saudková –

V podstatě to změnilo můj život. Mám pocit, že mi to sluší, cítím se dobře v tom, co mám na sobě každý den, každou minutu. Mám svůj styl. A od okolí stále slyším komplimenty, jak mi to sluší!“

PO
PŘED

– Markéta –

„Bylo to strašně moc prima, konzultace ohledně šatníku a stylu mi naprosto otevřela oči a posunula mě mnohem dál. Mám úplně nové kousky, zbytek nosím jinak a mnohem slušivěji. Cítím se teď sebevědoměji v tom co nosím:-). Některé věci bych sama vůbec nezkusila a přitom jsou naprosto super.“

PO

 

Zefektivníme váš šatník tak, že se každé ráno budete těšit, co si obléknete! 

 

chcete si se mnou vyladit svůj styl?

Napište mi email na petra@bylajsemsukne.cz nebo zprávu na Instagram, domluvíme se a vrhneme se na to! 🙂

Cena této měsíční spolupráce: 6 500 Kč 

(lze platit ve dvou splátkách, nebo využít dárkový poukaz – v případě dotazů mi napište email, domluvíme se)