Vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno!

8týdenní program s podporou

Aktuální běh programu je uzavřený. Nechte mi níže vaší emailovou adresu, abych vám dala vědět, až pro vás budu mít něco dalšího!

Tipnu si…

A přitom můžete…

Opravdu můžete! „Mít svůj styl“ je pro každou ženu. Stačí se to jen naučit.

dřív jsem se sebou nebyla spokojená

Malá, kratší nohy, větší zadek, žila jsem v tom, že „mít styl“ je pro někoho úplně jiného. Vysoký, hubený, vystajlovaný holky, kterým všechno sedí a ve všem vypadají perfektně tak nějak samy od sebe 🙂

A to se změnilo! Kdy? Když jsem pochopila, že styl není o postavě, ani o oblečení, styl je o tom, umět se obléknou tak, abych se každý den cítila dobře a sama sebou. 

A podle toho jsem si sestavila svůj šatník. Je to dovednost, kterou se může naučit každá z nás. A už je jen na vás, jestli to bude jednoduchý šatník ve střízlivých barvách a základních kouscích, nebo se najdete v rozevlátých barevných šatech, na které si ráda přehodíte křivák. 

Možností je spoustu, důležité je si najít tu svojí cestu a mít tak svůj vymazlený šatník.

 

na co se například těší ty, co už do programu naskočily?

jak přesně díky tomuto programu změníte váš šatník a vyladíte styl?

NAUČÍTE SE ZÁKLADNÍ PRINCIPY, NASTARTUJETE SVŮJ STYL

V každém tématu vás čekají videa a návody, díky kterým začnete oblékat vaši postavu, nosit vaše barvy, kombinovat stylové outfity.

Vše co potřebujete pro váš nový styl! Vytvoříte si svoji „Knihu stylu“.

OTEVŘETE SKŘÍŇ A PUSTÍTE SE DO TOHO!

Tohle není pasivní kurz, tohle je jedna velká AKCE, kdy každý den budete dělat změny a zavádět je rovnou do vašeho každodenního oblékání.

Díky této praxi budete váš styl ladit a do budoucna už vždy budete vědět, jak na to.

BUDETE MÍT MOJÍ A SKUPINOVOU PODPORU

A nebudete na to sama. Vše si budete ověřovat v naší skupině a získávat mojí týdenní zpětnou vazbu.

Ověříte si tak, že jdete správnou cestou k vašemu novému šatníku.

co říkají holky, které se mnou už svůj styl našly?

kam se s vaším šatníkem během 8 týdnů posunete?

kdo jsem?

Petra, těší mě!

Moje klientky jsou jako já. Reálné ženy, s reálnými postavami a reálnými šatníky. Od oblečení očekávají hlavně praktičnost a zároveň chtějí, aby jim to slušelo.

Každou klientku vedu k tomu, aby na maximum využila to, co už jednou koupila a má ve své skříni. Naučit se s oblečením lépe pracovat, kombinovat a nosit ho. A co nenosí, tak vytřídit.

Dbám na kvalitu nad kvantitou. Ale tohle se začne dít vždy úplně samo, jak začnete vnímat a ladit svůj styl, šatník, budete mnohem víc vybíravá v tom, co na sobě chcete nosit, z čeho dokážete vykouzlit hezký outfit, a co za to opravdu nestojí. 

Zásadní je pro mě udržitelnost, jak v materiálech, tak v nákupech. Ale ve finále je nejudržitelnější šatník ten, který nosíme. A to je přesně to, k čemu klientky vedu. Dokupovat nové kousky na jistotu.

Mými kurzy nebo tříděním šatníků naživo, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!

jaká bude vaše cesta k vyladěnému stylu krok po kroku?

Program, díky němuž se každé ráno budete těšit na to, co si obléknete.

co říkají mé klientky?

"Každý den se těším, co si ráno oblíknu na sebe"
"Do budoucna už vím, co kupovat, co nekupovat a které oblečení se ke mně nejvíc hodí."
"Konzultace skvěle doplnila můj kurz. Můžu si líp vytřídit, poskládat a případně dokoupit šatník"
"Tím, že jsme si sestavily svoji Knihu stylu už vím, ve kterých střizích, barvách a stylu se cítím dobře."

kolik program stojí?


nejdřív malá rekapitulace

BONUS NAVÍC

60minutová online konzultace

"Buďte si jistá vašimi barvami"

Barvy nám dokáží zamotat hlavy 🙂 Proto jsem do tohoto programu přidala tuto konzultaci, kdy s vámi projdu téma "Namíchejte si své barvy" a společně se ujistíme na vaší barevné paletě a jak s ní pracovat.


1 490 Kč

pro koho je program vhodný?

Dotazy k programu

Přístup k celému obsahu programu budete mít po dobu 2 let od zakoupení.

Tento program je vhodný pro ženy, které chtějí ve svém šatníku udělat změnu a jsou připravené jít do akce. Časová investice ze začátku programu je cca 2 hodiny týdně, v druhé půlce programu už to může být méně. Je čistě na vás, jak si konzumaci programu nastavíte. V prvních týdnech, kdy jsou nová témata, vám zabere cca 40 minut si je prostudovat (ale to vás bude bavit :). Pak je každý týden živé vysílání cca 1 hodinu (je na vás, jestli se zúčastníte, nebo si pustíte ze záznamu zrychleně). A pak každý den zavádíte nové poznatky do svého oblékání – ale oblékáme se denně tak jako tak, takže to je něco, co byste dělala stejně 🙂 

Znalosti získané v programu můžete začít zavádět ihned, když se otevře nové téma. Každý den už budete o svém outfitu přemýšlet jinak. Témata „střihy“, „barvy“ a „styling“ jsou plné konkrétních tipů jak na to a díky nim budete každý den svůj outfit ladit a ladit. Protože praxe dělá mistry, no ne? 🙂

To je ideální! Pojďte si ověřit všechny znalosti získané v kurzu. Napište mi email, pošlu vám speciální nabídku.

Začínáme 19. března a končíme 5. května 2024.

Napište mi na petra@bylajsemsukne.cz!

Přiznám se vám, že občas mívám až slzy v očích, když v komentářích, nebo ve zpětných vazbách od svých holek z kurzů čtu, jak se jim díky nalezení stylu změnil život. Jak se cítí sebevědoměji, jak dostávají pochvaly od okolí, jak jim otevřelo oči, když začaly nosit barvy, které jim sluší.

Pracuji s reálnými ženami, reálnými postavami a reálnými šatníky.

Nekoukáme, co je trendy, soustředíme se na pochopení vašeho jedinečného stylu a na co nejpraktičtější a zároveň sebevědomý šatník.