online průvodce

typy postav
a jak je obléknout

zjistěte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout.

Dobrý střih dokáže divy. Pozvedne to, co pozvednout chcete nebo naopak zamaskovat ty naše „nedostatky“ 🙂 Stejně tak špatně zvolený střih dokáže taky divy. Těm je ale lepší se vyhnout. Průvodce vám ukáže, jak oblečení využívat ve svůj prospěch. 

co dostanete navíc?

Jak to probíhá?

Poznámka: tento Průvodce „Typy postav a jak nejlépe je obléknout“ je součástí online kurzu „Stylové třídění šatníku„. Jestli potřebujete v šatníku větší změnu, koukněte na celý kurz zde.

„No teda, jak to, že mi to nedošlo dřív!!!! Vždyť je to tak jednoduchý! Fakt nevím, proč se nechám někdy znejistit a uvrtat do něčeho co mojí postavě úplně nelichotí, asi proto, že jsem to neměla takhle hezky pojmenované, jako v tomto Průvodci“. Jana

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

něco o mně?

IMG_3458 (2)

Petra, těší mě 🙂

Oblečení to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po
nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! Mými kurzy, kde se zaměřuju na třídění a udržitelnost šatníků prošlo už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší, jak jsou spokojené. Pracuju s klientkami i na individuální bázi, kdy děláme velkou revizi jejich stávajícího oblečení a pak sestavujeme šatníky, které jsou efektivní ale s maximálním využitím stávajících věcí. Prostě udržitelně.