online průvodce

jakou mám postavu a jak ji nejlépe obléknout

zjistěte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout.

Dobrý střih dokáže divy. Pozvedne to, co pozvednout chcete nebo naopak zamaskovat ty naše „nedostatky“ 🙂 Stejně tak špatně zvolený střih dokáže taky divy. Těm je ale lepší se vyhnout. Průvodce vám ukáže, jak oblečení využívat ve svůj prospěch. 

Jak to probíhá?

Poznámka: tento Průvodce „Typy postav a jak nejlépe je obléknout“ je součástí online kurzu „Vylaďte svůj styl a užívejte si šatník naplno„. Jestli potřebujete v šatníku větší změnu, koukněte na celý kurz zde.

„No teda, jak to, že mi to nedošlo dřív!!!! Vždyť je to tak jednoduchý! Fakt nevím, proč se nechám někdy znejistit a uvrtat do něčeho co mojí postavě úplně nelichotí, asi proto, že jsem to neměla takhle hezky pojmenované, jako v tomto Průvodci“. Jana

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

kdo jsem?

Petra, těší mě!

Oblečení, to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! 

Mými kurzy, kde se zaměřuju na to, jak do šatníků dostat styl a udržitelnost, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!