IMG_3496

Online kurz

třídění šatníku
se stylem

Najděte svůj styl, barvy, správné střihy a jednoduše vytřiďte svůj šatník. 

V kurzu najdeme odpovědi na všechny otázky – a na konci si jednoduše a stylově vytřídíte svůj šatník!

Nečekejte žádné zbrklé vyhazování věcí, kterého byste potom mohla litovat. Naopak zjistíte, co od svého šatníku očekáváte, které kousky vám sluší, které vám akorát zbytečně zabírají místo. 

na co se v kurzu podíváme?

Ukážu vám cestu, jak se jednoduše zorientovat ve svém stylu a hlavně, jak ho dál ladit, upravovat a měnit k obrazu svému.

Pomůžu vám najít vaše barvy a vytvořit si barevnou paletu pro váš šatník.

 

Zjistíte, jaký jste typ postavy a jak ji nejlépe obléknout! Mám pro vás spoustu praktických ukázek toho, co se na kterou postavu nejlépe hodí.

 

Dozvíte se, jak naložit s vytříděnými věcmi, jak překonat jakýkoliv blok, který byste mohla mít ohledně vytřídění a jak následně udržet vytříděný šatník v dobré kondici.

co vás přesně v kurzu čeká?

Oblečení může být nuda, otravná nutnost nebo dokonce zoufalství. Tenhle kurz vás vystřelí do úplně nové dimenze, kde se budete oblékat s radostí, což poznáten nejen vy, ale i vaše okolí.

Reference - kurz o třídění šatníku

,,Nejlepší věc, kterou můžete udělat. Téměř každá žena řeší, že nemá co na sebe a co ji sluší a nesluší. Tady přijde úplně nenásilně mnohé uvědomění. Člověk si na to přijde sám a úplně snadno. Je tu tolik skvělých praktických podnětů, které jsou skvělé a dají se používat hned a hlavně pořád. Člověk má pak obrovskou radost a skvělý pocit. Uleví se mu a získá perfektní šatník, přehlednou a utříděnou skříň, kterou když otevře, srdce bude plesat. Už nebudete chtít hromadit, plýtvat a utrácet. Za mě kurz k nezaplacení.“

„Kurz doporučuju všem, kteří stejně jako já potřebují nakopnutí ke změně a vytřídění šatníku. Vracím se zpět do práce po rodičovské dovolené a místo zbrklého nákupu někde v nákupním centru, přemýšlím, jak jít udržitelnější cestou. Jsem ráda, že jsem kurz objevila, získala nový pohled na věc a díky tomu můžu chodit v tom v čem se cítím dobře 🙂 díky!!.“

„Na samotné třídění se šlo od lesa. Žádný krok nebyl bezhlavý. Vše dávalo smysl a ve výsledku mám šatník plný věcí, které se mi nejenom líbí, ale zároveň je ráda nosím.“

A kdo vás kurzem provede ?

Petra, těší mě! 🙂

Oblečení, to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! Mými kurzy, kde se zaměřuju na třídění a udržitelnost šatníků, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší, jak jsou spokojené. Pracuju s klientkami i na individuální úrovni, kdy děláme velkou revizi jejich stávajícího oblečení a pak sestavujeme šatníky, které jsou efektivní a s maximálním využitím stávajících věcí. Udržitelně, hravě, slušivě! 🙂

jak to probíhá?

Neváhejte a pusťte se do toho – díky návodům, praktickým ukázkám a jasnému systému to pro vás bude mnohem jednodušší než na to být sama. Začněte si užívat svůj šatník!

„Kurz je perfektní a emaily mě vždycky postrčily kousek dál.“ Milena

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.