21denní podzimní výzva

RESTART ŠATNÍKU

1. 10. - 22. 10. 2023

Podzim se blíží a vy si říkáte…

Pojďte si místo toho říct…

Vrstvení a barvy! Do toho se ponoříme v podzimní výzvě Restart šatníku, ať se každé ráno těšíte, jaký pěkný outfit vytvoříte. 

 Co váš čeká?

 Co budete potřebovat?

Mými kurzy prošlo už stovky žen. Moc dobře vím, co Vám pomáhá, co Vás posouvá a jak Vám pomoct. Proto jsem vytvořila tuto jedinečnou výzvu, kde se prostřednictvím několika kroků posunete ke stylovějšímu a sebevědomějšímu šatníku.

Jak to bude probíhat?

Říkáte si…budu na to mít čas?

Nasosejte novou inspiraci nejenom ze samotné výzvy, ale i od ostatních, stejně naladěných žen! Skupinová energie je ta největší přidaná hodnota.

Co říkají účastnice předchozích výzev?

K výzvě dostanete eBook „Jak kombinovat barvy v šatníku“ v hodnotě 490 Kč zdarma.

Zrestartujte šatník a posuňte svůj styl. Další výzva bude zase až na jaře.

Objednávka výzvy

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

kdo jsem?

Petra, těší mě!

Oblečení, to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! 

Mými kurzy, kde se zaměřuju na to, jak do šatníků dostat styl a udržitelnost, prošly už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší. Má hlavní vize jsou české ženy, které jsou spokojené se svým stylem, se svým šatníkem a umí maximálně využít potenciál svého oblečení. Už žádné české ženy nemají styl, pche, máme, jen se ho nesmíme bát použít.

 Udržitelně, hravě, slušivě!