online průvodce

najděte a vylaďte
svůj styl

najděte svůj styl a noste vaše oblečení s větší sebedůvěrou.

Buďte svá pomocí vašeho jedinečného stylu. Nalaďte se na sebe, zjistěte, co vám nejvíc vyhovuje. Nenechte se zviklat okolím a užívejte si vaše oblečení.

co dostanete navíc?

Jak to probíhá?

Poznámka: tento Průvodce „Najděte a vylaďte svůj styl“ je součástí online kurzu „Stylové třídění šatníku„. Jestli potřebujete v šatníku větší změnu, koukněte na celý kurz zde.

„Co mě zaujalo a nadchlo je ten přístup k pochopení stylu, že jsem objevila a potvrdila si, postupně krok za krokem, jaké oblečení a druh(styl) se ke mně hodí a v čem mi bude dobře“. Jana

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

něco o mně?

IMG_3458 (2)

Petra, těší mě 🙂

Oblečení to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po
nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! Mými kurzy, kde se zaměřuju na třídění a udržitelnost šatníků prošlo už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší, jak jsou spokojené. Pracuju s klientkami i na individuální bázi, kdy děláme velkou revizi jejich stávajícího oblečení a pak sestavujeme šatníky, které jsou efektivní ale s maximálním využitím stávajících věcí. Prostě udržitelně.