Přidejte se do této výzvy, vyžeňte nudu ze skříně a na(re)startujte svůj šatník.

Mými kurzy prošlo už stovky žen. Moc dobře vím, co Vám pomáhá, co Vás posouvá a jak Vám pomoct. Proto jsem vytvořila tuto jedinečnou výzvu, kde se prostřednictvím několika kroků posunete ke stylovějšímu a sebevědomějšímu šatníku.

Jak to bude probíhat?

Letní výzva proběhne během letních měsíců. Nebuďte na to sama a přidejte se mezi ostatní stejně naladěné ženy. Skupinová energie je ta největší přidaná hodnota.

něco o mně?

IMG_3458 (2)

Petra, těší mě 🙂

Oblečení to je moje! Jestli jste si teď představili, že běhám po
nákupních centrech s pusou od ucha k uchu a užívám si nakupování nových kousků do mých obřích šaten, tak to není ono. Naopak mě baví využívat sílu oblečení díky jeho kvalitě, díky tomu, že vím, co do mojí skříně patří, co mi sluší a co chci nosit. A baví mě měnit tak i vaše šatníky! Mými kurzy, kde se zaměřuju na třídění a udržitelnost šatníků prošlo už stovky žen. Jejich výsledky jsou úžasné a mě to neskutečně těší, jak jsou spokojené. Pracuju s klientkami i na individuální bázi, kdy děláme velkou revizi jejich stávajícího oblečení a pak sestavujeme šatníky, které jsou efektivní ale s maximálním využitím stávajících věcí. Prostě udržitelně.